Sturmax VCM7220Q Промисловий пилосос
Пылесос Sturm VC7220Q
4 920грн
  • Додай в корзину та дізнайся свою ціну!!
  • Реальна ЗНИЖКА 5-10% від РРЦ ціни у кошику при оформленні!!
  • Безкоштовна доставка в будь-яку точку України!
  • Об’єм бака – 20 л;
  • Тип збирання: волога та суха;
  • Розрідження – 19 кПа;
  • Діаметр шлангу, що всмоктує: Ø32 мм;
  • Розетка для електроінструменту;
  • Нова розширена гарантія: 2 роки;
Категорія: ,
Tag: Артикул: 11649 Бренд: Brand:
(Sturm VC7220Q)
Бензинова мотокоса Sturmax BTM8943
Призначення:
Sturmax VCM7220 та його особливості:
  • Два режими роботи: всмоктування і видув повітря;
  • Можливість збору пилососом не тільки твердих відходів, а й негорючих рідин;
  • Гнучкий гофрошланг збільшеної довжини – 2,5 метра – забезпечує мінімум переміщень по приміщенню;
  • Транспортувальні колеса – мобільність і комфорт переміщення інструменту;
  • Окрема зливна горловина – дає змогу зливати рідину з бака без попереднього розбирання пилососа.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія 24 місяці.
Комплектація:
  • Шланг 2,5 м – 1 шт;
  • Щітка для підлоги – 1 шт;
  • Кругла щітка – 1 шт;
  • Паперовий пилозбірник – 3 шт;
  • HEPA фільтр (встановлений) – 1 шт;
  • Інструкція з експлуатації.
Документація:
  • Напруга, ~220 В / 50 Гц
  • Потужність 1700 Вт
  • Потік повітряний 40 л/с
  • Довжина мережевого кабелю, м 3,5 м
  • Упаковка Картонна коробка
  • Вага нетто, кг 5,8
  • Гарантія, міс 24
Видео Sturmax VCM7220Q:
Додаткова інформація
Виробник
Джерело напруги
220 В